Hakkımızda

Nida Hırdavat Rulman ve İnşaat Asansör Malzemeleri Ltd. Şti. yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile sizlere hizmet vermektedir. Faaliyet alanı olarak genelde, nalburiye ve teknik hırdavat malzemelerinde söz sahibi kurum ve kuruluşların ana bayiliğini yaparak başlayan Nida Hırdavat genişleyen müşteri portföyü sonrasında sektör ve müşteri ihtiyaçları temel alınarak 130.000 kalem den fazla malzeme ile yurt içinde  kendini kanıtlamış ve çalışma alanını büyütmüştür.

Nida Hırdavat Rulman ve İnşaat Asansör Malzemeleri Ltd. Şti. günümüzde her türlü sanayi ve hizmet sektöründe malzeme temini konusunda hizmet sunmakta, her türlü özel siparişe de cevap verebilmektedir.

Nida hırdavat standart ürünlerin yanında , müşterilerine daha faydalı, kullanım kolaylığı sağlayacak ürünlerin araştırmasını sürdürmektedir.

GARANTİLİ ÜRÜNLER

Hırdavat, Bağlantı Ekipmanları, Teknik hırdavat, Nalburiye İş güvenlik ekipmanları, Kaynak ve Kompresör grubu kategorilerinde 40 ana bayilik 20 çözüm ortağı toplamda 60 tedarikçimiz ile 22.000 üzerinde çeşit ve her geçen gün artan stoklarımız ile zengin ürün çeşidi sunmaktayız.